Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Letošní plány

19. 1. 2013

 Letos bych s Eriskou chtěla jet na klubovou výstavu v dubnu.Zároveň to bude i první výstava Zirgana a možná z nich udělám soutěžní pár. Teď jen, aby se Eri nehárala a byla pěkně v srsti.Jinak je to velice statečná holka. Na podzim ji pan doktor odstanil tukový nádor na přední pacce (vytvořil se po kousnutí klíštěte) jen s místním umrtvením. Obdivovala jsem odvahu pana doktora i statečnost Erisky.

 

Erisky dcera je chovná

15. 7. 2012

 

Hodně štěstí a zdraví v roce 2011

27. 12. 2011

 

Uspěchy Erisčiných dětiček v r.2011

27. 12. 2011

Ugarita Vigilo se zúčastnila Krajské výstavy v Hradci Králové v červnu a získala svoje první ocenění - Výborná(posuzovala p. Umbrová).Paní posuzovatelce se moc líbila, ale byla to její veřejná premiéra, tak byla velmi nejistá. Dále se Rituška(Ugarita) zúčastnila Klubové výstavy v Soběšíně, kde opět získla ve  velké konkurenci(23fen) ve třídě mladých zámku - Výborná(posuzovala p.Soldánová).Klubovým vítězem v Soběšíně se stal Erisky syn Ortis Vigilo(zopakoval si vítězství z minuilého roku)Na výstavě se ukázal i Oiax a Orfeus se známkou Výborný.V září Rituška byla na RTG kloubů a má ten nejlepší výsledek - 0/0 - hurááá.Její sestra Uria má též velice pěkný výsledek DKK 0/2. Jen bráška Udgard dopadl špatně, nebude chovný.Zato má úspěch na výstavě v Rychetách, kde byl ve tř.mladých první.Rituška se zúčastnila společně s Eriskou a Heroldem v říjnu Klubové výstavy s Kolíně.Rita a Uria získaly známku VD, Eris V3(poprvé ve veteránech, kde jich bylo sedm zúčastněných) a v párech byla Rita a Herold druzí.V1CAC získal i Ortis.Výstavy se zúčastnila  Rhea se známkou VD.My Vigiláci máme hold více znaků často.Ale Rhea má DKK 0/0 a je uchovněna v listopadu na bonitaci.V párech byli Herold a Rita druzí. Tak to je výčet letošních úspěchů a doufám, že i příští rok budou nějaké úspěchy. Erisce se daří dobře a určitě pojede příští rok na nějakou výstavu.Fotky z jednotlivých akcí jsou na www.pohodli.rajce.net

 

Svod Praha

24. 5. 2011

30.4.2011 se konal svod štěňat, kterého se zúčastnila tři štěňátka vrhu U. Udgard, nádherný pes, má výrazně sytý pigment, trochu musí dopilovat předvedení, aby zmizely malé nedostatky v kódu. Ugarita, ta musí pilovat též předvedení, a Uria, ta je potřeba zkrotit, je to živel. Všichni prošli svodem bez vážných nedostatků. Hlavně, aby měli dobré kloubečky. Fota v albu na rajčeti a také na foru klub. stránek v sekci akce klubu.www.pohodli.rajce.net/svod Ujezd. Po otevření celého příspěvku foto všech tří sourozenců.

 

bude jaro

3. 4. 2011

Tak už moje holčička Ugarita má devět měsíců. Je z ní pěkná holčička. Je trochu nedůvěřivá k chlapům, ale to se snad časem podá. Snad je na vině pan doktor, veterinář. Po otevření celého příspěvku jedna z nejnovějších fotek.

 

Do fotogalerie přidány fotky

19. 1. 2011

Do fotogalerie přidány fotky z návštěvy u sestry Ugbary v listopadu  a návštěvy Urii u nás, z návštěvy v Dašicích minulou neděli.

 

Šťasný rok 2011

27. 12. 2010

 

Všem přátelům a známým i neznámým návštěvníkům stránek přeji já i moji chlupáčkové vše

nejlepší, hodně zdraví a štěstí, chovatelům  krásná štěňátka a pejskům plné misky dobrůtek v novém roce 2011! (Otevtřete celý příspěvek)

 

Rita na chatě

29. 10. 2010

Rituška se mnou a Anetkou byla na výletě na  chatě u prababičky. Fotky jsou uloženy na albu na rajčeti - www.pohodli.rajce.net/Rita na chatě. Už jí rostou nové zoubky a je z ní čertík Bertík.

 

Návštěva u Ugbary

17. 10. 2010

V pátek 15.10.2010 jsme byli na návštěvě u Ugbary - Sáry v Prachovicích. Bohužel bylo špatné počasí, tak jsou fotky horší. Navíc holky chvilku nepostály natož aby si sedly. Obě jsou stejně velké, Sára už má vypadený zub. Zase se tam někdy podíváme. Fotky z návštěvy jsou ve fotogalerii.